czwartek, 10 grudnia 2015

Prezentowe niespodzianki

O tym, jak szybko leci czas, niech świadczy chociażby fakt, że doskonale pamiętam, jak pisałam w zeszłym roku post o prezentach dla Hanusi. Co więcej, planowałam post -recenzję. Które prezenty się sprawdziły, które nie. No cóż, wygląda na to, że taki post a i owszem mogę stworzyć, ale razem z prezentami z tego roku :-)

Inspiracjami prezentowymi zarzucać Was nie będę, ale za to pokażę Wam, co w tym Hania znajdzie pod choinką.

Zaczarowane lusterko Dumel Discovery
W tym roku znów postawiłam na zabawkę interaktywną Dumel Discovery. Wygląda obiecująco (nawet trochę edukacyjnie), a poza tym, producent obiecuje, że to spełnienie marzeń każdej małej księżniczki :-)

Gra Dobble


Uwielbiam gry! Bardzo lubię kupować je Hani, ponieważ ona też chętnie się nimi bawi. Nie zawsze zgodnie z przeznaczeniem, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Nie wiem, czy Dobble nie będzie póki co grą trochę na wyrost, ale przekonamy się w długie zimowe wieczory.

Audiobook Pippi Pończoszanka
Pierwszy audiobook Hani. Myślę, że to najwyższa pora na słuchanie książek, zwłaszcza w podróży. Poza tym, Ha polubiła Lottę, wiec myślę, że zwariowana Pippi też przypadnie jej do gustu.

Rok w lesie


Co prawda Hania jest w takim wieku, że wolę jej czytać książki, niż je "opowiadać" ale ponieważ pałam miłością ogromną do ilustracji Emilii Dziuabak, tej pozycji po prostu nie mogło tutaj zabraknąć. 

Ponieważ Kraina Lodu nadal jest u nas na topie, to część prezentów będzie z Elsą i Anną związana, będą to pluszowe siostry oraz pierwsze własne perfumy Ha, z wyżej wspomnianymi właśnie :-)
1 komentarz: