poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Pizza na trampolinie

Jak już kilkakrotnie wspominałam, Hania bardzo lubi "gotować", a ja w związku z tym chętnie zabieram ją w miejsca, gdzie może rozwijać swoje kulinarne pasje. Także poza naszą kuchnią :) Dlatego też, kiedy dowiedziałam się, że w Vapiano w Sukcesji w każdy weekend organizowane są warsztaty robienia pizzy, natychmiast się tam wybraliśmy. Ponieważ byłyśmy już parę razy na tego typu wydarzeniach moje oczekiwania były po pierwsze spore, a po drugie miałam dość jasne wyobrażenie o tym spotkaniu - duży stół, naszykowane składniki do robienia ciasta, fartuszki etc. W Vapiano jest jednak trochę inaczej. Dzieci przygotowują pizzę "na kuchni" wśród profesjonalnych kucharzy. Otrzymują w związku z tym profesjonalny fartuszek i czapeczkę, ale ze względu na ograniczoną przestrzeń, dzieci przygotowują pizzę przeważnie dwójkami i już na gotowym placku - mogą więc posmarować pizzę sosem i posypać dodatkami wedle uznania i ostatecznie zobaczyć, jak zostaje ona włożona do ogromnego pieca. Zwieńczeniem warsztatów jest oczywiście ... konsumpcja :)

Co ciekawe, warsztaty w Vapiano są całkowicie bezpłatne, podczas gdy ceny podobnych wydarzeń w innych placówkach wahają się w okolicach kilkudziesięciu złotych. Tak naprawdę jest to bardzo dobry chwyt marketingowy :) Warsztaty i pizza są co prawda bezpłatne, ale my np. skorzystaliśmy z okazji i zjedliśmy w Vapiano obiad (mają naprawdę pyszne pizze i makarony, aa no i mój jesienny hit - zupa z kasztanów)  i zamówiliśmy napoje.

Warsztaty w Vapiano odbywają się w każdy weekend w godzinach 11 - 13 i serdecznie je polecam. Polecam także samą restaurację, w której panuje niezobowiązująca atmosfera. Poza tym niedaleko Vapiano można w Sukcesji znaleźć mini park trampolin - super okazja, żeby spalić poobiednie kalorie :)


#sukcesja #vapiano #pizza #parktrampolin

1 komentarz:

  1. Moi synowie także chętnie gotują zwłaszcza od kiedy założyliśmy w kuchni filtr do wody ze specjalnym kranikiem - wszystko jest gotowane na tej nowej, zdrowszej wodzie :)

    OdpowiedzUsuń